PROFESIONĀLĀKĀ TULKOŠANAS INDUSTRIJA BALTIJĀ
 
Idea Media tulkošanas nozares darbības pamatprincipi ir augsta tulkojuma kvalitāte vajadzīgajā termiņā un formātā.
 

Prakse liecina, ka aktuālākās mūsu klientiem ir igauņu, latviešu un lietuviešu – Baltijas valstu – valodas, un Idea Media ir vienīgais tulkošanas birojs Latvijā, kas spēj nodrošināt kvalitatīvus tulkošanas pakalpojumus šajās reģiona kaimiņu valodās. 
 
Mēs tulkojam no un uz iepriekš minētajām, kā arī daudzām citām – vismaz 20 valodām. Mūsu stabilo un pārbaudīto sadarbības partneru un tulkotāju / tulku tīkls rada priekšnosacījumus globāla mēroga sadarbībai un atzītai kvalitātei.

Idea Media pieredze tulkošanas biznesā palielinās ar katru nākamo klientu un katru jaunu pasūtījumu, jo tieši klientu vajadzības un prasības liek mums pilnveidot un paplašināt piedāvājumu.
Idea Media veikuma sarakstā ir gan plaši pētnieciski apcerējumi, sarežģīti tehniski teksti, juridiski “smagi” un svarīgi dokumenti, finansu un Phare projektu atskaites, gan salīdzinoši vienkāršu dokumentu tulkojumi un stilīgi reklāmas materiāli.
 
Mūsu klienti ir gan privātpersonas un nelieli uzņēmēji, gan lieli starptautiski uzņēmumi un ārzemju tulkošanas biroji.

Iepazīstieties ar Idea Media piedāvājumu tulkošanas jomā internetā vai zvaniet 67224377, un mēs sniegsim jums izsmeļošu informāciju!